Ho Ho Ho!

Znany odgłos, prawda? Od razu słyszymy go w głowie, myśląc o starszym Panie z brodą i czerwoną czapką. No i niezłym mięśniem piwnym.

Na całe szczęście do świąt został miesiąc. Dzięki reklamom obecnym praktycznie wszędzie, świątecznym promocjom, Jarmarkom, światełkom i całej reszcie tej kolorowej otoczki marketingowej, już teraz można poczuć “magię świąt”. I chociaż jak na razie ta magia dotknie głównie nasz portfel - to ważne że jest. A większość z nas czeka na nią cały rok!

A kiedy już uporamy się ze świątecznym szałem zakupowym, ciężsi o worki z zakupami i chudsi o kilka stówek z portfela - wracamy do domu. Niektórzy z was mają już choinkę i ozdoby - ba, znam takich co mają je cały rok - więc nawet nie trzeba oglądać reklamy Coca-Coli aby poczuć namacalnie, że już grudzień. No i za tydzień jest Mikołaj, drogie dzieci!

Jednakże nie wszyscy z was spędzają święta w domu. Gotowanie, zakupy, sprzątanie - to wszystko zajmuje czas, a go najczęściej nam brak. Stąd pewnie bierze się mnogość ofert pokoi do wynajęcia i pensjonatów, które oferują specjalnie świąteczne pakiety - dzięki nim nasze żony mają szansę odpocząć od randek… z piekarnikiem.

Jeśli również sądzicie, że warto odpocząć od spędzania życia w kuchni - sprawdźcie co ciekawsze propozycje na świąteczne wyjazdy:

Dodano: 2014-12-04 13:51:07

Komentarze (0)
Dodaj komentarz