Krótko na temat Grzybowa jako miejsca na konferencje

Będzie konkretnie, treściwie i prosto z mostu. Ujmując sedno w prostych, żołnierskich słowach: o Grzybowie lepiej niech zapomną ci, którzy mają w planach wielką, kilkudniową konferencję z zaproszeniami dla kilkuset uczestników. Tutejsze ośrodki noclegowe raczej nie poradzą sobie z takim zadaniem.

Warto jednak mieć świadomość, że nie każda konferencja to wielkie wydarzenie dla branży, planowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Są też przecież spotkania w wąskim gronie przedstawicieli kilku firm, prezentacje nowych produktów i usług, szkolenia dla pracowników jednego przedsiębiorstwa… Wystarczy zobaczyć konkretne oferty na przykładzie https://konferencje.net.pl/. A w takich przypadkach często w zupełności wystarczy kameralna salka, podstawowe zaplecze multimedialne i stosowne warunki pobytowe dla tych kilkunastu, najwyżej kilkudziesięciu osób. I w takim zakresie Grzybowo ma już parę ośrodków, które są w stanie zorganizować takową konferencję.

PS Gdyby natomiast zastanawiać się nad tym, co w Polsce dla świata biznesu najlepsze, to jeśli chodzi o sale konferencyjne Kraków właściwie nie ma sobie równych. Najlepiej niech świadczy o tym popularność miasta na specjalistycznych portalach konferencyjnych i liczba obiektów dysponujących stosownym do okoliczności wyposażeniem.

Dodano: 2017-09-19 13:00:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz