Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Gryzbowa do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Grzybowa, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Oferując usługi noclegowe w Grzybowie na pewno potrzebujesz funkcjonalnego oprogramowania, które pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i łatwe rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem kosztów rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają też przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl


Zobacz:

Dodano: 2015-11-12 09:25:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
7.12.2015 09:13

Dobry program, dużo funkcji, prosty w obsłudze, estetyczny wygląd, łatwe i szybkie dodawanie rezerwacji, opcja rezerwacji online na stronie (nieobowiązkowa, ale my z chęcią się zdecydowaliśmy) - u nas się sprawdza i polecamy jak najbardziej!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
7.12.2015 09:15

W naszym pensjonacie używamy tego oprogramowania i bardzo sobie chwalimy. Pozytywnie zaskoczyła nas ilość funkcji dodatkowych, które bardzo ułatwiają pracę. Świetnie rozwiązano dodawanie cennika - bardzo szczegółowo. Bardzo podoba nam się też moduł analiz i raportów. Będziemy nadal korzystać i polecamy.

Dodaj komentarz